Adversara Stelei din Europa League, Lazio Roma, l-a achiziţionat pe Martin Caceres

, in , a anuntat, luni, ca l-a achizitionat pe internationalul uruguayan . Caceres, care a jucat ultima data la , a semnat un contract pe un an, cu optiune de prelungire.

Steaua va intalni echipa Lazio, in 16-imile , pe teren propriu, la 15 februarie, returul urmand sa se dispute la Roma, in 22 februarie, conform news.ro.

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol: stiripesurse.ro

Liga Europa: Olympique Marseille – Benfica Lisabona 4-2 la la lovituri de departajare, dupa 1-0 in timpul regulamentar

01:50, 19.04.2024 - Echipa franceza Olympique Marseille s-a calificat joi seara in semifinalele Ligii Europa dupa ce a dispus la lovituri de departajare de formatia portugheza Benfica Lisabona, pe teren propriu, scor 4-2. Dupa 120 de minute de joc scorul a fost 1-0 pentru Marseille, scrie news.ro.

Ziua decisiva pentru calificarea in semifinalele Ligii Europa și Conference League

02:00, 18.04.2024 - Seara de joi, 18 aprilie, este dedicata meciurilor retur din sferturile de finala in Liga Europa și Conference League. In toate cele opt meciuri programate totul este posibil, inclusiv ca Liverpool sa rastoarne avantajul de 3-0 obținut de Atalanta pe Anfield Road, deși statistica este impotriva ”cormoranilor”.…

Europa League: Milan vs Roma - Avantaj moral pentru “diavoli”

08:25, 11.04.2024 - Milan - Roma, meci contand pentru prima mansa a sferturilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 11 aprilie, de la ora 22:00, pe San Siro, si va fi transmis in direct de platforma de streaming VOYO.

Europa League: Liverpool vs Atalanta - “Cormoranii”, mari favoriti

08:21, 11.04.2024 - Liverpool - Atalanta, meci contand pentru prima mansa a sferturilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 11 aprilie, de la ora 22:00, pe Anfield, si va fi transmis in direct de Pro Arena si de platforma de streaming VOYO.

Europa League: Liverpool vs Sparta Praga - O simpla formalitate

10:26, 14.03.2024 - Liverpool - Sparta Praga, meci contand pentru mansa a doua a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 14 martie, de la ora 22:00, pe Anfield, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Europa League: Slavia Praga vs Milan - Nu este loc de surprize

10:26, 14.03.2024 - Slavia Praga - Milan, meci contand pentru mansa a doua a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 14 martie, de la ora 19:45, pe Eden Arena, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Europa League: Rennes vs Milan - Misiune imposibila pentru bretoni

08:26, 22.02.2024 - Rennes - Milan, meci contand pentru mansa a doua a 16-imilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 22 februarie, de la ora 19:45, pe Roazhon Park, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

​Europa League: Roma vs Feyenoord - Avantaj moral pentru capitolini

08:20, 22.02.2024 - Roma - Feyenoord, meci contand pentru mansa a doua a 16-imilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 22 februarie, de la ora 22:00, pe Olimpico, si va fi transmis in direct de Pro Arena.