Europa League: Slavia Praga vs Milan - Nu este loc de surprize

- Milan, meci contand pentru mansa a doua a optimilor de finala din , este programat, joi, 14 martie, de la ora 19:45, pe , si va fi transmis in direct de .

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol si foto: hotnews.ro

Europa League: Roma vs Milan - Cine isi salveaza sezonul?

09:50, 18.04.2024 - Roma - Milan, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 18 aprilie, de la ora 22:00, pe Stadio Olimpico, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Surprize imense in Liga Europa: Liverpool, "distrusa"

11:20, 12.04.2024 - Echipa italiana Atalanta Bergamo s-a impus joi seara, in deplasare, scor 3-0, in fata gruparii engleze FC Liverpool, in prima mansa a sferturilor din Liga Europa. AS Roma a invins pe AC Milan, in deplasare, scor 1-0, transmite Noi.md. Elevii lui Jurgen Klopp au lovit bara in minutul 26, prin Elliott,…

Europa League: Liverpool vs Sparta Praga - O simpla formalitate

10:26, 14.03.2024 - Liverpool - Sparta Praga, meci contand pentru mansa a doua a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 14 martie, de la ora 22:00, pe Anfield, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Rezultate inregistrate joi seara, in prima mansa a optimilor de finala din Liga Europa

01:50, 08.03.2024 - Echipa italiana AC Milan s-a impus joi seara, pe teren propriu, scor 4-2, in fata formatiei cehe Slavia Praga, in prima mansa a optimilor Ligii Europa. Echipa franceza Marseille a invins pe Villarreal cu 4-0. Milan a avut un adversar redutabil in echipa pragheza, care a jucat in zece din minutul…

​Europa League: Milan vs Slavia Praga - Rossonerii, mari favoriti

08:30, 07.03.2024 - Milan - Slavia Praga, meci contand pentru prima mansa a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 7 martie, de la ora 22:00, pe San Siro, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Europa League: Sparta Praga vs Liverpool - Duel intre lideri

08:30, 07.03.2024 - Sparta Praga - Liverpool, meci contand pentru prima mansa a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 7 martie, de la ora 19:45, pe Stadion Letna, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Europa League: Rennes vs Milan - Misiune imposibila pentru bretoni

08:26, 22.02.2024 - Rennes - Milan, meci contand pentru mansa a doua a 16-imilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 22 februarie, de la ora 19:45, pe Roazhon Park, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Europa League: Milan vs Rennes - Rossonerii, mari favoriti pe San Siro

08:21, 15.02.2024 - Milan - Rennes, meci contand pentru prima mansa a 16-imilor de finala din Europa League, este programat, joi, 15 februarie, de la ora 22:00, pe San Siro, si va fi transmis in direct de Pro Arena.