Bilete înverzite de victoriile favoritelor în SuperLigă?

Bilete inverzite de victoriile favoritelor in SuperLiga?SuperLiga s-a intors dupa pauza datorata acțiunilor echipei naționale, iar etapa a 13-a incepe in forța, cu un derby de tradiție intre UTA Arad și Rapid București. Va fi runda SuperFavoritelor?

Șansele sunt mari, pentru ca toate cele șase echipe care au format play-off-ul ediției trecute - Farul, FCSB, CFR, Univ. Craiova, Rapid și Sepsi - au prima șansa la victorie! Nici outsiderii nu sunt de neglijar, iar toata acțiunea din SuperLiga are loc pe Superbet alaturi de , SuperCote, SuperPariuri, SuperAvantaj,

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol: stiripesurse.ro

Prima etapa a returului din play-off poate stabili campioana SuperLigii!

15:21, 24.04.2024 - Etapa a 6-a din play-off poate rezolva matematic lupta pentru titlu. FCSB are o mana pe trofeu, iar la finalul acestei runde poate deveni campioana dupa o pauza de 9 sezoane. Toate meciurile din SuperLiga pot fi urmarite Live Stream pe site-ul și in aplicația Superbet, unde gasești Supercote, Superpariuri…

Weekend cu super dueluri in play-off!

01:05, 31.03.2024 - Cele mai tari partide din etapa a doua din play-off-ul SuperLigii sunt programate sambata și duminica. Universitatea Craiova – Rapid și Farul – FCSB sunt meciurile care țin capul de afiș al rundei. Duelurile in care fiecare punct se poate dovedi decisiv in lupta pentru titlu pot fi urmarite Live Stream…

Superliga de fotbal: U Cluj intalnește UTA, iar Univ. Craiova joaca la Sf.Gheorghe

14:26, 04.02.2024 - U Cluj intalnește UTA Arad, iar Univ. Craiova joaca la Sf.Gheorghe, cu Sepsi. Este vorba despre meciurile de duminica din etapa a 24-a a Superligii de fotbal. Primele patru meciuri ale etapei, desfașurate vineri și sambata, s-au incheiat cu același scor,