Bogdan Andone a explicat schimbarea după „modelul Becali”, efectuată în minutul 30: „Am făcut-o în interesul echipei”

a tras concluziile dupa ce FC Botoșani a fost invinsa de UTA, scor 0-1, in etapa #3 din play-out-ul Superligii. considera ca echipa lui a practicat un joc bun in repriza secunda a meciului. Antrenorul „saluta” revenirea pe teren a lui , care se accidentase in debutul sezonului. Acesta considera ca echipei lui i-a lipsit șansa in acest meci, in care botoșanenii au ratat cateva ocazii extrem de mari. ...

Citeste articolul mai departe pe GSP.ro…

Sursa articol: GSP.ro

Gheorghe Hagi felicita FCSB-ul și dezvaluie care au fost punctele forte din acest sezon ale echipei lui Becali

04:30, 28.04.2024 - Antrenorul echipei de fotbal Farul Constanta, Gheorghe Hagi, a declarat, sambata seara, ca FCSB a fost cea mai constanta si pragmatica formatie in acest sezon si merita titlul de campioana, scrie AGERPRES."Felicitari celor de la FCSB.

Antrenorul echipei FC Botoșani, Bogdan Andone, suspendat pentru doua meciuri dupa incidentul cu Dinamo

20:45, 26.04.2024 - Antrenorul echipei FC Botosani, Bogdan Andone, a fost suspendat doua meciuri de Comisia de Disciplina din cadrul Federatiei Romane de Fotbal (FRF), in sedinta acesteia de luni, dupa cartonasul rosu primit la meciul cu Dinamo (2-1), din etapa a sasea a fazei play-out a Superligii.

Dinamo a pierdut cu FC Botosani, scor 1-2. Golul victoriei, marcat in minutul 90+1

22:00, 23.04.2024 - Formatia Dinamo a fost invinsa, marti, in deplasare, cu scorul de 2-1, de echipa FC Botosani, in etapa a sasea din play-out-ul Superligii.Pentru FC Botosani au marcat Moura (13 - autogol) si Mailat (90+1).Golul dinamovistilor a fost inscris de Selmani, in minutul 45+2.

Bogdan Andone a fost eliminat dupa ce a „explodat” pe marginea terenului » Scene de neimaginat cu antrenorul moldovenilor

21:35, 23.04.2024 - Bogdan Andone (49 de ani), antrenorul celor de la FC Botoșani, a avut o criza de nervi in prima repriza a meciului cu Dinamo, din runda cu numarul #6 al play-out-ului din Superliga. Bogdan Andone a fost un car de nervi in primele minute ale partidei. ...

UTA a remizat cu FC Botosani (2-2), in Superliga. A reușit egalarea in minutul 90

19:15, 12.02.2024 - UTA Arad a terminat la egalitate cu FC Botosani, 2-2 (1-0), luni seara, pe teren propriu, intr-un meci din etapa a 25-a a Superligii de fotbal. UTA a deschis scorul prin Tiberiu Capusa (32), cu un sut superb la vinclu din marginea careului, dupa oaspetii avusesera o bara prin Romario Benzar (19).