LiveText Simona Halep - Elena Rybakina, în semifinalele Wimbledon 2022

Simona Halep și se dueleaza joi in semifinalele de la Wimbledon 2022, acesta fiind cel mai important meci al anului pentru ambele jucatoare. Partida de pe de la este transmisa in format LiveTEXT pe HotNews.ro.

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Campioana de Grand Slam, in semifinale la WTA Madrid - Revenire spectaculoasa, cu doua mingi de meci salvate

16:10, 01.05.2024 - Elena Rybakina era favorita clara in duelul cu Yulia Putintseva (ambele sunt nascute la Moscova, dar reprezinta Kazahstan), insa campioana de la Wimbledon 2022 a avut mari probleme in fața jucatoarei de pe locul 50 mondial. Dupa aproape trei ore de joc și doua mingi de meci salvate, a patra favorita…

Spectacol total in Champions League - Cine transmite la tv semifinala dintre Bayern Munchen și Real Madrid

10:30, 30.04.2024 - Bayern Munchen și Real Madrid se dueleaza marți in prima manșa a semifinalelor Champions League, iar cei doi titani le promit fanilor un show total. Partida de pe Allianz Arena va incepe de la ora 22:00 și va fi transmisa in format LiveBLOG pe HotNews.ro.

LiveBlog CFR Cluj - FCSB, in etapa a patra a play-off-ului SuperLigii Romaniei / Avem echipele de start

20:30, 14.04.2024 - CFR Cluj - FCSB este capul de afiș al etapei cu numarul 4 din play-off-ul SuperLigii Romaniei. In cazul unui succes, FCSB face un pas uriaș catre titlul de campioana. Partida este transmisa in direct pe Digi Sport 1, Orange Sport și Prima Sport 1, dar și LiveBlog pe HotNews.ro.

Gloria 2018 Bistrița Nasaud este la 60 de minute de semifinalele EHF European League!

12:55, 23.03.2024 - Gloria 2018 Bistrița Nasaud joaca sambata, de la ora 15:00, returul din sferturile ale EHF European League cu Mosonmagyarovar. Echipa din Romania este favorita la calificarea in F4, dupa ce a caștigat in tur cu 32-30. Partida va fi transmisa in direct de televiziunile Digi Sport, Prima Sport și Orange…

LiveBlog CFR Cluj - Universitatea Craiova, in etapa 1 din play-off-ul SuperLiga

19:36, 16.03.2024 - CFR Cluj și Universitatea Craiova se intalnesc in prima etapa a play-off-ului SuperLiga Romaniei. Ambele formații au șanse sa caștige titlul, iar o victorie este imperativa pentru ambele formații. Partida este transmisa in direct pe Digi Sport 1, Orange Sport și Prima Sport, dar și LiveBlog pe HotNews.ro.

LiveBLOG Rapid București - Farul Constanța, in play-off-ul SuperLigii (de la ora 20:30) / Echipele de start

20:05, 15.03.2024 - Rapid București și Farul Constanța se intalnesc in primul meci din play-off-ul SuperLigii Romaniei la fotbal, sezonul 2023-2024. Partida de pe arena din Giulești incepe de la ora 20:30 și este transmisa in format LiveBLOG pe HotNews.ro.

LiveBLOG Sorana Cirstea - Jasmine Paolini, in semifinalele WTA Dubai / Meciul incepe la 14:30

14:15, 23.02.2024 - ​Sorana Cirstea se afla la o singura victorie distanța de cea mai buna clasare a carierei, sportiva noastra urmand sa o intalneasca pe Jasmine Paolini in semifinalele turneului „WTA 1000” de la Dubai. Partida este transmisa in direct pe DigiSport 2 și LiveBLOG pe HotNews.ro.

Sorana Cirstea vs Marketa Vondrousova - Ora de start și cine transmite partida din sferturile WTA Dubai

08:40, 22.02.2024 - Sorana Cirstea și-a egalat cea mai buna clasare din cariera, iar joi va incerca sa obțina noi puncte in ierarhia mondiala. Sportiva noastra o va intalni pe Marketa Vondrousova (campioana en-titre de la Wimbledon) in sferturile turneului „WTA 1000” de la Dubai.