Fotbal: Victorie preţioasă pentru Dinamo în Superligă, 1-0 cu FC Hermannstadt

Dinamo a obtinut a treia sa victorie in ultimele patru etape Sursa articolului: Fotbal: Victorie pretioasa pentru Dinamo in Superliga, 1-0 cu FC autor: . Source

Citeste articolul mai departe pe infomures.ro…

Sursa articol: infomures.ro

FC Botoșani urca trei locuri in clasament, cu o victorie obținuta in minutul 90 impotriva lui Dinamo

22:25, 23.04.2024 - Dinamo și-a marcat autogol, a ratat un penalty și a jucat o repriza in 10 oameni, in meciul pierdut dincolo de minutul 90, in deplasare la FC Botoșani. Al doilea meci al etapei cu numarul 6 din Superliga s-a incheiat cu scorul de 2-1, cu „cainii roșii” tr

A fost stabilit programul meciurilor din play-off-ul și play-out-ul Ligii a 2-a de fotbal

14:15, 19.03.2024 - Primele 6 clasate la finalul sezonului regular iși vor disputa locurile de promovare Sursa articolului: A fost stabilit programul meciurilor din play-off-ul și play-out-ul Ligii a 2-a de fotbal Credit autor: Realitatea De Mures. Source

Handbal feminin: Romania, victorie stransa in fata Croatiei, in preliminariile EURO 2024

14:06, 29.02.2024 - Lorena Ostase a marcat cele mai multe golur pentru Romania Sursa articolului: Handbal feminin: Romania, victorie stransa in fata Croatiei, in preliminariile EURO 2024 Credit autor: Realitatea De Mures. Source

Dinamo a prins curaj, dupa victoria cu Hermannstadt: „Vom juca toate meciurile la victorie”

21:15, 27.02.2024 - Razvan Patriche (37 de ani), fundașul central de la Dinamo, a declarat ca echipa antrenata de Zeljko Kopic va aborda la victorie toate meciurile pe care le mai are de jucat, dupa ce „cainii” au invins-o pe Hermannstadt, scor 1-0, in runda #28 din Superliga. Fundașul spune ca victoria este una foarte…

SuperLiga: Dinamo, victorie uriașa cu FC Hermannstadt

20:30, 27.02.2024 - Dinamo a caștigat pentru a treia oara in ultimele patru etape și se apropie de echipele aflate pe locurile de baraj. Gruparea bucureșteana s-a impus in fața formației FC Hermannstadt, scor 1-0, in etapa a 28-a din SuperLiga.

Sebastian Colțescu a devenit arbitrul cu cele mai multe meciuri in prima liga de fotbal a Romaniei

21:11, 19.02.2024 - Colțescu: „Le mulțumesc tuturor celor care m-au ajutat in cariera" Sursa articolului: Sebastian Colțescu a devenit arbitrul cu cele mai multe meciuri in prima liga de fotbal a Romaniei Credit autor: Realitatea De Mures. Source

SuperLiga: Dinamo vs Otelul - Ambele echipe vin dupa prima victorie in 2024

08:25, 18.02.2024 - Dinamo - Otelul, meci contand pentru etapa a 26-a din campionatul Romaniei, este programat, duminica, 18 februarie, de la ora 20:00, pe Stadionul Arcul de Triumf din Bucuresti, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.