S-au stabilit meciurile din "optimile" Cupei Ligii. Pandurii -Dinamo este derby-ul rundei. Steaua și ASA avansează automat

Cu puțin timp in urma, la , s-a stabilit programuloptimilor” de finala din .

Din cauza numarului de echipe din Liga 1, s-a stabilit ca Steaua și ASA Tg. Mureș sa avanseze direct în sferturile din finala. Astfel, în programuloptimilor&" au ramas doar 6 meciuri

Poli Timisoara –

Citeste articolul mai departe pe dolce-sport.ro…

Sursa articol: dolce-sport.ro

Suporterii Petrolului, amenințare catre jucatori: Daca ne bagați in B va rupem picioarele!

11:25, 30.04.2024 - Petrolul Ploiești traiește un final furtunos de play-out, care incepe sa devina și din ce in ce mai periculos pentru viitorul in prima divizie al lupilor galbeni. Prahovenii au pierdut in ultimele minute meciul de pe teren propriu jucat luni seara in compania celor de la FC Botoșani. Oaspeții s-au impus…

Superliga | Vedetele etapei a doua din play-off si play-out

10:05, 02.04.2024 - Detinatorii drepturilor tv si Liga Profesionista de Fotbal desemneaza la finalul fiecarui meci cel mai bun jucator.Iata care au fost fotbalistii evidentiati in partidele etapei a doua din play-off si play-out: PLAY-OFF:Sepsi Sf. Gheorghe – CFR Cluj 1-1, Marius Stefanescu (Sepsi);Universitatea Craiova…