Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

Liga 1 / Tot cu norocul! CFR Cluj a obținut trei puncte mari cu Viitorul în prelungiri

Publicat:

CFR Cluj a obținut o victorie mare in prelungirile partidei cu Viitorul, scor 2-1, chiar daca cele doua formații au fost destul de echilibrate. Mai mult de atat, in partea a doua a meciului, campioana Romaniei a aratat ca o echipa „batrana“, epuizata, in timp ce Viitorul a controlat jocul, dar fara rezultat. Pentru CFR a marcat Itu (31) și Hoban (90+3). De partea cealalta, pentru Viitorul a punctat Dobrosavlevici (52). CFR Cluj: Balgradean – Cr. Manea, Vinicius, Burca, Camora – Itu, Hoban, Paun – M. Pereira, Rondon, Costache. Antrenor: Iordanescu. Viitorul: Cabuz – Benzar, Mladen, Dobrosavlevici,…

Citeste articolul mai departe pe gds.ro…

Sursa articol: gds.ro