Coppa Italia: Fiorentina vs Bologna - Echilibru pe „Artemio Franchi”

Fiorentina - Bologna, meci contand pentru sferturile de finala din , este programat, marti, 9 ianuarie, de la ora 22:00, pe , si va fi transmis in direct de 1.

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol si foto: hotnews.ro

Coppa Italia: Lazio vs Juventus - „Batrana Doamna”, prima sansa la finala

08:55, 23.04.2024 - Lazio - Juventus, meci contand pentru mansa a doua a semifinalelor din Cupa Italiei, este programat, marti, 23 aprilie, de la ora 22:00, pe Stadio Olimpico din Roma, si va fi transmis in direct de Prima Sport 1.

Champions League: Bayern Munchen vs Arsenal - Echilibru pe Allianz Arena

09:05, 17.04.2024 - Bayern Munchen - Arsenal, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Campionilor, este programat, miercuri, 17 aprilie, de la ora 22:00, pe Allianz Arena, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 3 si Prima Sport 2.

Premier League: Newcastle vs Tottenham - Echilibru pe St.James’ Park

09:45, 13.04.2024 - Newcastle - Tottenham, meci contand pentru etapa a 33-a din campionatul Angliei, este programat, sambata, 13 aprilie, de la ora 14:30, pe St. James’ Park, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.

Cupa Italiei: AC Fiorentina, victorie im fața echipei Atalanta Bergamo, in prima mansa a semifinalelor

01:35, 04.04.2024 - Echipa italiana AC Fiorentina a invins miercuri seara, pe teren propriu, scor 1-0, formatia Atalanta Bergamo, in meciul tur al semifinalei Cupei Italiei, informeaza news.ro. Gazdele au marcat unicul gol al intalnirii in minutul 31, cand Nico Gonzalez a pasat si Mandragora a trimis in plasa. Prima…

Juventus Torino a invins-o pe Lazio

11:50, 03.04.2024 - Echipa Juventus Torino a luat o optiune importanta pentru calificarea in finala Cupei Italiei la fotbal, dupa ce a invins pe teren propriu, cu scorul de 2-0, formatia Lazio Roma, marti seara, in prima mansa a semifinalelor acestei competitii. Gazdele au deschis scorul dupa pauza, prin Federico Chiesa…

Cupa Italiei: Fiorentina vs Atalanta - Cine isi salveaza sezonul?

09:20, 03.04.2024 - Fiorentina - Atalanta, meci contand pentru prima mansa a semifinalelor din Cupa Italiei, este programat, miercuri, 3 aprilie, de la ora 22:00, pe Stadio Artemio Franchi din Firenze, si va fi transmis in direct de Prima Sport 4.

Serie A: AS Roma vs Torino - Echilibru pe Olimpico

08:10, 26.02.2024 - Roma - Torino, meci contand pentru etapa a 26-a din campionatul Italiei, este programat, luni, 26 februarie, de la ora 19:30, pe Stadio Olimpico, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 2 si Prima Sport 2.

Premier League: Wolverhampton vs Manchester United - Echilibru pe Molineux

09:46, 01.02.2024 - Wolverhampton - Manchester United, meci contand pentru etapa a 22-a din campionatul Angliei, este programat, joi, 1 februarie, de la ora 22:15, pe Molineux Stadium, si va fi transmis in direct de Digi Sport 2, Orange Sport 2 si Prima Sport 1.