Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

Bregje Heinen, noua senzaţie Victoria's Secret

este modelul de 19 ani care seamana foarte mult cu ingerasul si promite aparitii de senzatie pe catwa

Vezi pozele pe Viva.ro!

Citeste articolul mai departe pe unica.ro…

Sursa articol: unica.ro

Stiri pe aceeasi tema

Radu Dragușin, mesaj important la cateva ore dupa finalul sezonului la Tottenham » Detalii despre viitor: „Va mulțumesc!”

09:45, 20.05.2024 - Radu Dragușin (22 de ani) a fost integralist la Tottenham in victoria 3-0 de pe terenul lui Sheffield United, din ultima runda a sezonului de Premier League. La finalul partidei, internaționalul „tricolor” a postat un mesaj de mulțumire pentru modul in care a fost primit la Londra. Radu Dragușin a fost…

Cum a aparut pe internet Ronald Gavril, dupa ce a caștigat centura WBC. Ipostaza emoționanta, Anamaria Prodan i-a stat alaturi

22:00, 18.05.2024 - Ronald Gavril tocmai a marcat o noua victorie impotriva mexicanului Carlos Gallego Montijo. La meci a fost prezenta și Anamaria Prodan. Cum au aparut cei doi pe rețelele de socializare dupa victoria sportivului, aflați in randurile urmatoare. Gestul lui Ronald Gavril pentru Anamaria Prodan dupa ce a…

Parada de moda a casei Victoria's Secret revine in toamna dupa o pauza de sase ani VIDEO

11:06, 16.05.2024 - Celebra parada anuala a casei de moda Victoria's Secret, care aduce pe podium supermodele purtand sutiene incrustate cu bijuterii si aripi de inger, va reveni in aceasta toamna dupa o pauza de aproape sase ani.

Parada de moda a casei Victoria's Secret revine dupa o pauza de sase ani

09:35, 16.05.2024 - Celebra parada anuala a casei de moda Victoria's Secret, care aduce pe podium supermodele purtand sutiene incrustate cu bijuterii si aripi de inger, va reveni in aceasta toamna dupa o pauza de aproape sase ani, informeaza Reuters.

Survivor All Stars 2024. Zanni și TJ Miles au ajuns adversari, iar lupta pentru a ramane in competiție devine tot mai dura

05:40, 16.05.2024 - In episodul 53, foștii Faimoși Zanni și TJ Miles au reușit sa se impuna in lupta pentru rolul de capitani și au devenit adversari in jocul pentru recompensa. Scorul a fost unul strans, insa victoria i-a revenit lui Zanni și echipei sale

Orlando Zaharia a facut spectacol in ultimul battle cu un signature dish de senzație, la Chefi la cuțite sezonul 13. Ce a gatit

16:40, 15.05.2024 - Ultimul battle de la Chefi la cuțite i-a provocat pe chefi sa pregateasca un signature dish, iar victoria i-a aparținut lui Orlando Zaharia, care a avut curajul sa parieze pe un preparat dificil, dar extrem de savuros.

Știrile Antena Stars. Ce avere a acumulat Adriana Lima de-a lungul anilor. Are o cariera de succes in modeling

16:55, 05.04.2024 - Adriana Lima s-a facut remarcata inca de la 13 ani și a ajuns sa aiba o cariera de model pe plan internațional. A activat la Victoria's Secret timp de 19 ani, iar popularitatea sa a crescut major. De-a lungul anilor a avut și numeroase proiecte care i-au rotunjit veniturile in conturi.