Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

Răzvan Lucescu și PAOK întâlnesc Club Brugge în sferturile de finală ale Conference League

Publicat:

Sorții au fost ingaduitori cu echipa condusa de , la tragerile de sorți ale ale sferturilor de finala din . PAOK intalnește belgienii de la , cu meciul decisiv jucat acasa. Antrenorul roman are șansa de a-și duce

Citeste articolul mai departe pe jurnalul.ro…

Sursa articol si foto: jurnalul.ro

Stiri pe aceeasi tema

Campionatele Europene de box de la Belgrad: Robert Jitaru, invins de maghiarul Richard Kovac, in sferturile de finala ale categoriei 63,5 kg

03:30, 25.04.2024 - Boxerul roman Robert Eusebiu Jitaru a fost invins de maghiarul Richard Kovacs, la puncte, cu 4-1, miercuri, in sferturile de finala ale categoriei 63,5 kg, la Campionatele Europene de box de la Belgrad, informeaza AGERPRES.

Razvan Lucescu a ratat calificarea in semifinalele Conference League

00:15, 19.04.2024 - PAOK Salonic a suferit o noua infrangere in fața celor de la Club Brugge, scor 2-0 pentru belgieni, iar formația antrenata de Razvan Lucescu s-a oprit in sferturile de finala ale Conference League.

PAOK s-a oprit in sferturile competitiei

00:10, 19.04.2024 - Echipa greaca PAOK Salonic, condusa de tehnicianul roman Razvan Lucescu, a pierdut joi seara, pe teren propriu, scor 0-2, meciul din mansa secunda a sferturilor Conference League, disputat in compania formatiei belgiene Club Brugge, potrivit news.ro

Razvan Lucescu e convins ca vulturii cu doua capete se vor califica semifinala Conference League

09:35, 12.04.2024 - BUCUREȘTI (MEDIAFAX) - Tehnicianul roman al echipei de fotbal grece PAOK Salonik și-a exprimat convingerea ca echipa sa poate obține calificarea in semifinala Conference League. PAOK a fost invinsa joi de Club Brugge, in deplasare, cu 1-0. Portarul Dominik Kotarski a fost eroul grecilor, dupa ce a aparat…

Prognoza de spectacol in `sferturile` Conference League!

16:56, 11.04.2024 - Cele 8 echipe ramase in cursa pentru trofeul Conference League continua drumul spre finala de la Atena. In aceasta seara, sunt programate partidele tur din sferturile de finala ale competiției, unde Romania este reprezentata de Razvan Lucescu, pe banca lui PAOK Salonic.

Programul complet al sferturilor de finala UEFA Conference League 2023/2024

11:45, 19.03.2024 - Pana la Euro 2024, cand vom avea emoții pentru echipa naționala, ii ținem pumnii lui Razvan Lucescu. PAOK Salonic, echipa antrenata de roman, a trecut de optimile de finala ale Conference League dupa un rezultat formidabil cu Dinamo Zagreb, 5-1 pe teren propriu. In „sferturi”, echipa din Salonic o va…

Conference League: Adversara pe care Razvan Lucescu și PAOK o vor intalni in sferturi

15:30, 15.03.2024 - PAOK Salonic va lupta cu Club Brugge pentru un loc in semifinalele Europa League, conform tragerii la sorți care a avut loc in cursul zilei de vineri. In cazul unei calificari, pentru echipa antrenata de Razvan Lucescu va urma un duel cu invingatoarea dintre Viktoria Plzen și Fiorentina.

Razvan Lucescu și PAOK sunt in sferturile de finala ale Conference League dupa un meci dramatic

23:26, 14.03.2024 - PAOK a inceput meciul retur din optimile de finala ale Conference League cu un handicap de doua goluri, in compania lui Dinamo Zagreb. Echipa lui Razvan Lucescu parea ca a rezolvat calificarea la pauza, cand conducea cu 3-0. Repriza secunda a adus o desfa