Marcatorul Oțelului, dezamăgit după ce U Cluj a egalat în ultimele minute: „Au avut și puțin noroc”

Oțelul Galați și U Cluj au remizat, scor 1-1, in runda cu numarul 5 din Superliga. (23 de ani), marcatorul golului moldovenilor, a analizat partida de la Galați.  Atacantul galațenilor s-a declarat dezamagit de felul in care Oțelul a fost egalata. Moldovenii au primit din nou gol in ultimele minute ale meciului, așa cum au pațit-o și meciul trecut, in deplasarea cu Sepsi. ...

Citeste articolul mai departe pe GSP.ro…

Sursa articol: GSP.ro

Ovidiu Sabau, dezamagit dupa ce „U” Cluj a fost invinsa de Oțelul Galați: „Situația este delicata”

09:10, 22.04.2024 - Ovidiu Sabau nu este mulțumit de prestația echipei din ultima perioada, avand in vedere ca a pierdut calificarea in finala Cupei Romaniei și a pierdut al doilea meci consecutiv in Superliga.

Petrolul – „U“ Craiova 2-3 | Ivaylo Petev: „Un meci bun pentru suporteri“

00:10, 01.03.2024 - Antrenorul Universitații Craiova, Ivaylo Petev, s-a bucurat pentru victorie, dar nu s-a declarat mulțumit de evoluția alb-albaștrilor. „Un meci bun pentru suporteri, nu și pentru antrenor. Nu am facut un meci rau, mai ales in prima parte, am avut ocazii. Ne-am propus sa nu mai repetam greșelile pe care…