Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

VIDEO Eliminare ruşinoasă: FC Botoşani ratează întâlnirea cu Mourinho în Liga Europa, după ce a jucat în superioritate numerică

Publicat:

Formatia FC Botosani a fost eliminata, joi seara, pe teren propriu, de echipa din Macedonia Shkendija, scor 0-1 (0-1), in turul doi preliminar al Ligii Europa, meci la care botosanenii au fost in superioritate numerica din minutul 67, transmite news.ro.

Golul a fost marcat de Ibrahimi, in minutul 2.

De la oaspeti a fost eliminat Alimi, in minutul 67, dupa ce a primit al doilea cartonas galben.

FC Botosani a evoluat in urmatoarea formula: Pap - Harut, Chindris, Seroni, TiganasuFlorescu (Patache ’71), Rodriguez, Babunski (Roman ’79) – Ashkovski (Keyta ’46), Dugandzic, Ofosu.

Meciul

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol: stiripesurse.ro

Stiri pe aceeasi tema

Grecia: Echipa lui Razvan Lucescu a revenit de la 0-2 in meciul cu AEK Atena

07:40, 08.04.2024 - Echipa greaca PAOK Salonic, formatia condusa de tehnicianul roman Razvan Lucescu, a incheiat la egalitate duminica, in deplasare, scor 2-2, cu gruparea AEK Atena. PAOK a revenit de la 0-2. Mijat Gacinovic a deschis scorul pentru atenieni in minutul 30, iar Nordin Amrabat l-a majorat in minutul 49. Lucescu…

Un arbitru roman din lotul de SuperLiga a vazut ursul!

14:05, 16.03.2024 - Nu este o gluma, ci realitatea in totalitate. Un arbitru roman din lotul de SuperLiga a avut parte vineri, 15 martie, la intoarcerea spre casa de la un  meci condus in play-out, de o intalnire mai puțin obișnuita intr-un oraș important din țara. Norocul sau a fost ca se afla in automobilul propriu și…