Reacția lui Gică Hagi după ce Viitorul a remizat cu Sepsi, deși a condus cu 2-0 și 3-1

Viitorul a plecat cu un singur punct de pe terenul celor de la Sepsi, deși a avut superioritate numerica din minutul 48 și a condus la un moment dat cu 2-0 și 3-1. Partida încheiata cu scorul de 3-3 a facut parte din play-out-ul Ligii 1 la fotbal.
"Cei de la Sepsi au facut un meci mare. Nu pot sa-mi explic ce s-a întâmplat în repriza a doua. Am vazut echipa cât m-a respectat în repriza a doua", a spus Gica Hagi la Digi Sport.
Gabriel Iancu este de parere ca FC Viitorul nu a obtinut un punct, ci a pierdut jocul. "Am pierdut meciul ca niste…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Ivaylo Petev și Laurențiu Popescu au prefațat meciul „U“ Craiova – Rapid

15:05, 03.03.2024 - Universitatea Craiova și Rapid București se intalnesc luni, de la ora 20.00, pe stadionul „Ion Oblemenco“, intr-o partida care incheie etapa a 29-a, penultima din Superliga. Disputa din Banie a fost prefațata astazi de catre antrenorul Științei, Ivaylo Petev, și portarul Laurențiu Popescu. Ambii au…