Mihai Teja, antrenorul lui Poli Iași: 'Am sperat la mai mult, mai ales în prima repriză. Asta este, fotbalul este pe goluri'

, antrenorul lui Poli Iași, a declarat, vineri, dupa victoria obținuta de Dinamo in fața elevilor sai, scor 0-1, ca arbitrul nu a acordat penalty la un fault comis asupra lui Loshaj, potrivit Mediafax.

”Am sperat la mai mult, mai ales in prima repriza. Cred ca am avut și un penalty la Loshaj, cand s-a dat fault in atac. Asta este, fotbalul este pe goluri. Din pacate, trecem printr-o perioada grea”, a declarat la .

”Acum este…

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol: stiripesurse.ro

Antrenorul lui Dinamo, Zeljko Kopic, s-a resemnat: Doar o minune ne mai salveaza!

14:40, 27.04.2024 - Dinamo pare ca se duce, iremediabil, de la meci la meci spre un deznodamant trist pentru fanii alb-roșii, adica a doua retrogradare pe parcursul a trei ani. Daca acum trei ani caderea pentru prima data in istoria clubului s-a datorat situației financiare dramatice, mulți jucatori plecand, acum banii …

8 minute cat un sezon! Motivul pentru care s-a acordat penalty atat de tarziu in Dinamo - Petrolul

10:25, 02.04.2024 - Dinamo a remizat luni cu Petrolul, scor 1-1, in etapa #2 din play-out. „Cainii” au scapat victoria printre degete, dupa ce arbitrul Horațiu Feșnic (34 de ani) a acordat un penalty la ultima faza a meciului, transformat de Grozav. VAR analizase faza mai bine de 8 minute. S-a aflat motivul pentru care…