FOTO A avut Dinamo penalty cu FC Botoșani? Duel controversat între Rivaldinho și Kuku

Dinamo a pierdut surprinzator cu FC Botoșani, 0-1, dupa un meci pe care l-a controlat și in care a avut marile ocazii. In finalul partidei, elevii lui au acuzat prestația centralului , reproșandu-i acesta ca nu le-a acordat un penalty.  In minutul 90+2, Dinamo a avut un corner, iar Rivaldinho a incercat sa reia cu capul spre poarta lui Cobrea, dar a fost impins de și a cazut. ...

Citeste articolul mai departe pe GSP.ro…

Sursa articol: GSP.ro

Un penalty controversat a decis Dinamo - Petrolul. Primul verdict al specialistului

22:45, 01.04.2024 - Dinamo - Petrolul 1-1. Gicu Grozav a egalat in minutul 90+13, dintr-un penalty controversat dictat de Horațiu Feșnic. In minutul 90+3, jocul a fost oprit dupa un duel intre Amzar și Musi. Fundașul lui Dinamo l-a ținut in careu pe atacantul de la Petrolul, iar acesta a cazut și a declanșat nebunia. Cei…