Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

​Liga 1: CSM Poli Iasi - Dinamo 2-1/ Victoria a venit in prelungiri

Publicat:

Dinamo a fost invinsa, duminica seara, in deplasare, cu scorul de 2-1, de CSM , intr-un meci din etapa a sasea a Ligii I, in care ambele echipe au avut cate un jucator eliminat si gazdele au revenit de la 0-1 si au marcat ultimul gol in minutul 90+4.

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Stiri pe aceeasi tema

Fotbal Liga a 3-a: Gloria Baneasa s-a impus in prelungiri in duelul cu Axiopolis Cernavoda

06:30, 21.04.2024 - Derby ul judetului Constanta in seria a treia a Ligii a 3 a la fotbal, turneul play out, Gloria Baneasa ndash; Axiopolis Cernavoda, din etapa a patra, s a incheiat cu victoria gazdelor, scor 1 0, golul fiind marcat in prelungiri de Lucas Fernandes 90 4 .Dupa trei victorii in primele trei runde din play…

FCSB este 99% campioana! Dinamo caștiga in prelungiri și scapa de locurile direct retrogradabile » GSP Live

11:05, 15.04.2024 - Alexandru Barbu revine cu o noua ediție GSP Live, astazi, de la 11:00. Alaturi de jurnalistul GSP Adrian Duța, comentam cele mai tari subiecte ale inceputului de saptamana: victoria liderului FCSB, la Cluj, cu CFR, scor 1-0. Roș-albaștrii pot deveni campioni matematic chiar din etapa viitoare!succesul…