VIDEO Olympique Lyon nu mai are playmaker contra Astrei » Şi Bekir pierdut

Mijlocasul, 21 de ani, s-a accidentat ieri si la cotul, si la umarul sting dupa o aterizare gresita. Gourcuff si Grenier sint si ei loviti.

Tweet

Dupa doua victorii in turul 3 preliminar al Europa League, 4-1 si 2-1 cu Mlada, Hubert Fournier a debutat excelent si in Ligue 1. Numai ca noul antrenor al lui Lyon, adus de la Reims pentru 360.000 de euro, are foarte multi accidentati.

"Parca sint mai multi care discuta cu doctorul decit cu mine la antrenament", s-a plins tehnicianul. Ii tot cere jucatori lui Aulas, dar presedintele n-a…

Citeste articolul mai departe pe GSP.ro…

Sursa articol: GSP.ro

Cupa Romaniei | FCU a fost eliminata de FC Voluntari in sferturi

21:06, 03.04.2024 - FCU Craiova a ratat calificarea in semifinalele Cupei Romaniei , fiind eliminata de FC Voluntari. Cel de-al doilea „sfert“ al competiției s-a decis la penaltiuri. In cele 120 de minute de joc efectiv scorul a fost egal, 0-0. Dupa executarea penaltiurilor, tabela a indicat 4-2 pentru ilfoveni. Cele doua…