Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

„U“ Craiova – Mioveni 5-2 / Sorin Cârțu: „Am avut un jucător excepțional: Andrei Ivan!“

Publicat:

Președintele formației Universitatea Craiova, Sorin Carțu, a avut cuvinte de lauda la adresa atacantului Andrei Ivan, dupa victoria obținuta cu 5-2 in fața echipei CS Mioveni. Atacantul Științei a reușit sa marcheze 4 goluri, cel de-al cincilea fiind reușit de Markovic. „Sorinaccio“ a admis ca au fost și cateva minute slabe in prima repriza, dar a salutat revenirea alb-albaștrilor. Carțu crede tot mai tare in ideea cuceririi titlului. VEZI VIDEO! Liga 1, etapa 14 Vineri, 29 octombrieFC Botoșani – Farul Constanta 0-2 (Dussaut ’24, A. Petre ’88 – penalti)Sambata, 30 octombrie Universitatea Craiova…

Citeste articolul mai departe pe gds.ro…

Sursa articol: gds.ro

Stiri pe aceeasi tema

„U“ Craiova – U Cluj | Ivaylo Petev si David Lazar vor victorie cu plauze (VIDEO)

15:10, 08.02.2024 - Universitatea Craiova o va intalni vineri, de la ora 20.00, pe stadionul „Ion Oblemenco“, pe U Cluj, intr-o partida contand pentru etapa 25 a Superligii. Despre acest duel din Banie au vorbit joi, intr-o conferinta de presa, antrenorul Stiintei, Ivaylo Petev, si portarul David Lazar. Tehnicianul bulgar…