Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

Mircea Irimie: Scrisoare deschisă adresată Asociației T9

Publicat:

Stimați membri ai grupului T9, Ma chestionați și imi puneți diferite intrebari. Dar din partea cui vin aceste intrebari? Dumneavoastra nu sunteți reprezentanți ai societații civile, nu sunteți o instituție și nu sunteți un partid politic, nu aveți o platforma, o ideologie sau un program politic adresat cuiva sau pentru ceva . ...

Citeste articolul mai departe pe turdanews.net…  

Sursa articol: turdanews.net


Stiri pe aceeasi tema

Gabriela Firea, scrisoare deschisa pentru Nicușor Dan

11:21, 23.05.2024 - Intr-un mesaj postat pe contul sau de socializare, senatoarea PSD spune ca accepta orice invitație de a participa la dezbaterile electorale, dar doar daca participa și Nicușor Dan. In plus, candidata PSD la fotoliul de edil afirma ca a refuzat in 2020 sa participe la o confruntare cu Nicușor Dan din…

Gabriela Firea, scrisoare deschisa pentru Nicușor Dan

08:56, 23.05.2024 - Intr-un mesaj postat pe contul sau de socializare, senatoarea PSD spune ca accepta orice invitație de a participa la dezbaterile electorale, dar doar daca participa și Nicușor Dan. In plus, candidata PSD la fotoliul de edil afirma ca a refuzat in 2020 sa participe la o confruntare cu Nicușor Dan din…

Mohammad Murad, candidatul AUR pentru presedintia CJC, scrisoare deschisa catre toti tinerii constanteni

12:51, 02.05.2024 - De ziua tineretului, Mohammad Murad, candidatul AUR pentru presedintia Consiliului Judetean Constanta ureaza La multi ani tinerilor romani Cu acest prilej, Murad a transmis o scrisoare deschisa pe care o publicam in continuare:"Dragii mei, cu totii am fost tineri si am fost rataciti incotro sa o luam.Cuvintele…

Catalin Flutur: „Scrisoare deschisa catre Marcel Ciolacu, președinte al PSD”

08:50, 22.04.2024 - Catalin Flutur: „Scrisoare deschisa catre Marcel Ciolacu, președinte al PSD” Stimate Domnule Președinte Marcel Ciolacu, Cu permisiunea domniei voastre, va supun atenției un aspect care pune sub semnul intrebarii veridicitatea și coerența principiilor asumate de catre PSD in actualul context electoral,…

Daniela Manaila: Construim impreuna, continuam impreuna la Tureni!

09:16, 19.04.2024 - Stimați locuitori ai comunei Tureni, am decis sa candidez pentru un nou mandat de primar. Suntem și sper sa ramanem parteneri pentru dezvoltarea comunei, dumneavoastra și cu mine. Nu pot decat sa va mulțumesc pentru increderea pe care mi-ați acordat-o pana acum. Mi-am anunțat deja candidatura la Comșești,…

De ce Aurel Costache? Pentru ca la Mioveni este nevoie de viziune și realism, nu de amatorism și demagogie

19:55, 01.04.2024 - Inginerul Aurel Costache a fost desemnat candidat la funcția de primar al orașului Mioveni. Astfel, PSD a propus la Mioveni un om de administrație pentru ca orașul constructorilor de mașini nu are timp de experimente și nu poate pierde patru ani cu persoane care se califica la locul de munca. Aurel…

Scrisoare deschisa catre Iulian Dumitrescu: „Sa-mi dai inapoi cele 17 terenuri furate”

08:35, 28.03.2024 - Baronul PNL de Prahova, Iulian Dumitrescu, aflat sub control judiciar pentru o mita de 3,2 milioane de euro, a primit ieri o scrisoare deschisa avertisment din partea unui om de afaceri grec care l-a denunțat anul trecut la DNA. Baronul liberal de Prahova, Iulian Dumitrescu, aflat sub control judiciar…

ATENȚIE! Doua femei, din Alba Iulia și Sebeș, au fost inșelate pe internet. Avertizare din partea IPJ Alba!

12:05, 27.02.2024 - In cadrul campaniei de informare publica desfașurata de Inspectoratul de Poliție Județean Alba, in scopul prevenirii victimizarii din infracțiuni informatice și inșelaciuni, prezentam alte cazuri, pentru a atrage atenția cu privire la ușurința cu care cetațenii pot sa cada in plasa escrocilor din mediul…


Ce parere ai despre aceasta stire?