​LIVE Text Simona Halep vs Heather Watson (69 WTA)/ De la ora 18:00

Cap de serie numarul 5, Simona Halep o intalneste pe (, locul 69 WTA) in optimile turneului WTA de la Miami. In urma cu un an, Halep a ajuns pana in semifinalele competitiei americane. Meciul va fi in direct pe Dolcesport 1 si LiveText pe HotNews.ro de la ora 18:00.

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Belodedici a ramas fara permisul auto dupa meciul Generatiei de Aur

23:26, 26.05.2024 - Miodrag Belodedici, unul dintre foștii mari internaționali romani, a ramas sambata seara fara permis de conducere, imediat dupa meciul de adio al Generației de Aur, disputat impotriva echipei legendelor lumii (3-2), dupa cum au scris cei de la HotNews.ro.

LiveBlog SuperLiga: Rapid vs FCSB, in derbiul orgoliilor – Echipele de start

20:21, 19.05.2024 - Rapid și FCSB se intalnesc duminica in Giulești in ultima partida din play-off-ul SuperLigii. Miza este una doar a orgoliilor, iar gazdele cauta prima victorie dupa zece partide. Meciul este transmis LiveBlog de HotNews.ro.

Gabriela Ruse a facut instrucție cu Mladenovic și e in sferturi la Trofeul Clarins

08:55, 17.05.2024 - Gabriela Ruse s-a calificat, joi, in sferturile de finala ale turneului Trophee Clarins (WTA 125), care are loc la Paris si e dotat cu premii totale de 100.000 de euro. Romanca a obținut o victorie zdrobitoare impotriva frantuzoaicei Kristina Mladenovic, scor 6-1, 6-0, dupa aproximativ 65 de minute.…

LiveBlog SuperLiga: Farul Constanța vs CFR Cluj – Duel pentru cupele europene / Echipele de start

20:05, 19.04.2024 - Farul Constanța și CFR Cluj se intalnesc vineri la Ovidiu intr-o partida in care ambele formații au nevoie de victorie pentru a spera la calificarea in cupele europene. Meciul este transmis LiveBlog de HotNews.ro.

Sorana Cirstea joaca luni in optimi la WTA Miami: Ora de start și cine transmite la tv meciul

08:35, 25.03.2024 - Sorana Cirstea incearca sa repete parcursul excelent reușit anul trecut la Miami (a ajuns pana in semifinale), iar sportiva noastra o va intalni luni pe Danielle Collins in optimile turneului de categorie „WTA 1.000”.

WTA Miami: L'Equipe explica de ce Simona Halep a pierdut meciul cu Paula Badosa

01:50, 20.03.2024 - Simona Halep a fost invinsa de Paula Badosa in runda inaugurala a turneului „WTA 1.000” de la Miami, iar L'Equipe a analizat primul meci disputat de romanca dupa scandalul de dopaj care a ținut-o departe de teren timp de un an și jumatate.

„Ne-a lipsit zambetul asta!” » Presa internaționala, reacție emoționanta dupa revenirea Simonei Halep pe teren

01:00, 20.03.2024 - Simona Halep (32 de ani) a revenit pe teren dupa o pauza de 568 de zile și a pierdut in 3 seturi cu Paula Badosa (26 de ani, 80 WTA), scor 6-1, 4-6, 3-6, la turneul WTA1000 de la Miami. Presa internaționala a fost cu ochii pe meciul Simonei și a oferit primele reacții. Meciul lui Halep cu Badosa a fost…

LiveBLOG Simona Halep - Paula Badosa, in primul tur la WTA Miami

21:30, 19.03.2024 - ​​Simona Halep revine pe terenul de tenis dupa o pauza de peste un an și jumatate, iar prima adversara este Paula Badosa. Meciul din runda inaugurala de la Miami (turneu de categorie „WTA 1000”) va incepe in jurul orei 22:00 (ora Romaniei) și va fi transmis in format LiveBLOG pe HotNews.ro.