Ionuț Popa a reacționat în stilul caracteristic după victoria cu Pandurii: "A răsărit soarele și pe ulița noastră"

Gorjenii de la au deschis scorul la 10 minute al partidei cu UTA Arad dupa startul reprizei secunde, dar elevii lui Ionuț Popa n-au renunțat și au intors rezultatul prin reușitele lui Cublesan (73) și Oprea (90). Tehnicianul de 65 de ani a analizat in stilu-i caracteristic rezultatul. "Meritam victoria asta. In cele din urma, a mai rasarit soarele și pe ulița noastra. ...

Citeste articolul mai departe pe GSP.ro…

Sursa articol: GSP.ro

Andrei Nicolescu anunța: „Suntem departe de ce am prevazut. Trebuie sa facem o analiza serioasa”

00:30, 13.05.2024 - Andrei Nicolescu, administratorul special al lui Dinamo, a tras concluziile dupa victoria cu 2-0 contra celor de la UTA Arad, care ii duce pe „caini” la barajul de menținere/promovare in Superliga. Dinamo s-a salvat de la retrogradarea directa. A caștigat partida cu UTA, 2-0, și a beneficiat de jocul…