Înfrângere la scor pentru Gloria Buzău

Primii care au deschis scorul in meciul de astazi au fost gazdele, in minutul 25, prin Paduretu. Buzoienii a reusit sa egaleze dupa doar 9 minute, prin Bobe. Ilfovenii au revenit in avantaj in minutul 39, prin reusita Marin.    Introdus de tehnicianul Gloriei dupa pauza, Tigoianu a reusit sa egaleze din nou, in minutul 66. Egalitatea pe tabela de marcaj nu a durat decat cinci minute: Patrascu a inscris pentru gazde cu un sut de la 18 metri. Scorul final, 4 - 2, a fost stabilit in minutul 82, de catre Ursu.    Sambata, in cadrul etapei a patra a Ligii a doua la fotbal,…

Citeste articolul mai departe pe adevarul.ro…

Sursa articol: adevarul.ro

„U“ Craiova – U Cluj | Ivaylo Petev si David Lazar vor victorie cu plauze (VIDEO)

15:10, 08.02.2024 - Universitatea Craiova o va intalni vineri, de la ora 20.00, pe stadionul „Ion Oblemenco“, pe U Cluj, intr-o partida contand pentru etapa 25 a Superligii. Despre acest duel din Banie au vorbit joi, intr-o conferinta de presa, antrenorul Stiintei, Ivaylo Petev, si portarul David Lazar. Tehnicianul bulgar…