Informatica Timişoara a obţinut doar o remiză în „decisivul” cu Bielsko-Biala. Polonezii s-au calificat în runda de elită a Ligii Campionilor

la futsal nu a fost departe de o performanta importanta pe plan continental. Participanta in premiera in , Informatica Timisoara nu a reusit sa faca pasul si catre -ul competitiei. Banatenii pregatiti de aveau nevoie de un succes astazi cu Rekord Bielsko-Biala, dar jocul s-a incheiat la egalitate, scor […] Articolul Informatica Timisoara a obtinut doar o remiza in „decisivul” cu Bielsko-Biala. Polonezii s-au calificat in runda de elita a a aparut prima oara pe PRESSALERT.ro .

Citeste articolul mai departe pe pressalert.ro…

Sursa articol: pressalert.ro

Liga Campionilor: Real Madrid s-a calificat in semifinale invingand Manchester City la lovituri de departajare

08:45, 18.04.2024 - Echipa spaniola Real Madrid s-a calificat miercuri seara in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce a invins, in deplasare, la lovituri de departajare, scor 4-3, campioana en-titre a Europei, Manchester City, scrie news.ro .

Real Madrid s-a calificat in semifinale Ligi Campionilor invingand Manchester City la lovituri de departajare

01:51, 18.04.2024 - Echipa spaniola Real Madrid s-a calificat miercuri seara in semifinalele Ligii Campionilor, dupa ce a invins, in deplasare, la lovituri de departajare, scor 4-3, campioana en-titre a Europei, Manchester City, informeaza news.ro.

Liga Campionilor – sferturi de finala: Bayern Munchen a invins Arsenal Londra, scor 1-0, si s-a calificat in semifinale

00:06, 18.04.2024 - Echipa germana Bayern Munchen a invins miercuri seara, pe teren propriu, scor 1-0, gruparea londoneza Arsenal, calificandu-se in semifinalele Ligii Campionilor. Manuel Neuer a stabilit un nou record al competitiei, potrivit news.ro

Real Madrid - Manchester City: Remiza cu 6 goluri intre, in sferturile Ligii Campionilor

01:51, 10.04.2024 - Real Madrid a terminat la egalitate cu Manchester City, 3-3 (2-1), marti seara, pe stadionul ''Santiago Bernabeu'', intr-un meci spectaculos disputat in prima mansa a sferturilor de finala ale Ligii Campionilor la fotbal.

Steaua va evolua cu Astralpool CN Sabadell, in sferturile de finala ale LEN Euro Cup

14:15, 26.03.2024 - Campioana Romaniei la polo masculin, Steaua Bucuresti, va intalni formatia spaniola Astralpool CN Sabadell, in sferturile de finala ale LEN Euro Cup, conform tragerii la sorti de marti, potrivit news.ro Steaua a mai intalnit vicecampioana Spaniei in grupele Ligii Campionilor, cand a pierdut ambele…

Handbal (f): CSM București s-a calificat in sferturile de finala ale Ligii Campionilor

18:55, 24.03.2024 - Campioana Romaniei la handbal feminin, CSM București, s-a calificat duminica in sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dupa ce a trecut in dubla manșa de slovenele de la Krim Ljubljana.

Real Madrid s-a calificat in sferturile Ligii Campionilor dupa remiza cu RB Leipzig (1-1)

01:05, 07.03.2024 - Real Madrid a reușit sa se califice in sferturile de finala ale Ligii Campionilor la fotbal, desi a fost tinuta in sah de RB Leipzig, scor 1-1 (0-0) pe Stadionul „Santiago Bernabeu”, in mansa secunda a optimilor de finala

CSM București s-a calificat in sferturile Cupei Romaniei » Cristina Neagu a marcat zece goluri cu SCM Ramnicu Valcea

20:20, 24.02.2024 - CSM București s-a impus, sambata, in fața celor de la SCM Ramnicu Valcea cu 42-30 (20-16) și se va duela pentru un loc in semifinale cu CSM Slatina. Campioana Romaniei se pregatește de intalnirea cu Krim Ljubljana din play-off-ul pentru sferturile de finala ale Ligii Campionilor, dubla manșa care va…