FCU 1948 Craiova, Oţelul Galaţi şi FC Bihor – adversarele Zalăului în grupele Cupei României

Calificata, in premiera in grupele , dupa o victorie de senzatie, 3 – 0 in fata formatiei din Liga I, , SCM Zalau si-a aflat miercuri cele trei adversare din faza grupelor. Desi se afla intr-o grupa cu Dinamo si FCSB, formatia de la poalele Mesesului nu va avea ocazia sa se dueleze cu nici una dintre cele doua echipe. In prima etapa, SCM Zalau va intalni , echipa antrenata de , iar in runda a doua, zalauanii vor primi vizita echipei FCU 1948 Craiova. Ultimul

Citeste articolul mai departe pe magazinsalajean.ro…

Sursa articol: magazinsalajean.ro

Marea grija a lui Zeljko Kopic dupa 0-1 cu Oțelul: „Avem de multa vreme problema asta. E de lucrat”

23:10, 08.04.2024 - Zeljko Kopic (46 de ani), antrenorul lui Dinamo, a comentat infrangerea cu Oțelul Galați, 0-1, venita dupa un gol inscris in ultimul minut al prelungirilor. Dinamo a avut șansa de a profita de egalul dintre Poli Iași și FCU Craiova de astazi, 0-0, dar s-a prezentat jenant la Galați. „Cainii” nu și-au…