CFR se impune în fața Chindiei pe finalul jocului. 1 pauză / 1 final pentru campioană

Publicat:

Chindia incepe destul de nesigur jocul și este condusa inca din primele minute. Aioani gafeaza in minutul 3, cand trimite Post-ul CFR se impune in fața Chindiei pe finalul jocului. 1 pauza / 1 final pentru campioana apare prima data in .

Citeste articolul mai departe pe gazetadambovitei.ro…

Sursa articol si foto: gazetadambovitei.ro

Stiri pe aceeasi tema

Targoviștenii au marcat pentru victoria Chindiei! Avansam in clasament!

20:42, 07.12.2019 - Chindia se impune in meciul cu Poli Iași, prin golurile lui Florea (59) și Cherchez (63). O revenire foarte buna, Post-ul Targoviștenii au marcat pentru victoria Chindiei! Avansam in clasament! apare prima data in Gazeta Dambovitei .

Victorie categorica a lui Dinamo in fața Chindiei. Targoviștenii raman pe locul 12.

22:54, 04.12.2019 - Chindia pierde meciul cu Dinamo și pleaca din “Groapa” fara niciun punct. Deși era egalitate la pauza, 1-1, targoviștenii n-au Post-ul Victorie categorica a lui Dinamo in fața Chindiei. Targoviștenii raman pe locul 12. apare prima data in Gazeta Dambovitei .

Academica invinge la scor pe Chindia, luandu-le 3 puncte și locul in clasament…

18:55, 01.12.2019 - Targoviștenii au intalnit pe Academica Clinceni, in meciul din cadrul etapei 18, desfașurat pe Ilie Oana, de la ora 16:00. Post-ul Academica invinge la scor pe Chindia, luandu-le 3 puncte și locul in clasament… apare prima data in Gazeta Dambovitei .

Chindia infrunta “Campioana unei mari iubiri”, maine, pe Ilie Oana! Hai la meci!

15:54, 08.11.2019 - Chindia a organizat o conferința de presa premergatoare meciului cu Universitatea Craiova, programat sambata, 9 noiembrie, de la ora 17:30. Post-ul Chindia infrunta “Campioana unei mari iubiri”, maine, pe Ilie Oana! Hai la meci! apare prima data in Gazeta Dambovitei .

Viitorul se impune in meciul cu Chindia și devine liderul Ligii 1

22:52, 01.11.2019 - Chindia nu a putut obține niciun punct la Ovidiu, in meciul care tocmai s-a incheiat, cu Viitorul. Constanțenii au punctat Post-ul Viitorul se impune in meciul cu Chindia și devine liderul Ligii 1 apare prima data in Gazeta Dambovitei .

Conferința de presa a Chindiei. Comisaru’ vrea victoria cu FCSB!

16:34, 18.10.2019 -   Chindia a susținut o conferința de presa premergatoare meciului cu FCSB, programat duminica, 20 octombrie, de la 20:30, pe Post-ul Conferința de presa a Chindiei. Comisaru’ vrea victoria cu FCSB! apare prima data in Gazeta Dambovitei .

Conferința de presa a Chindiei. Vezi ce a declarat Vio Moldovan.

15:52, 04.10.2019 - Chindia a organizat azi o conferința de presa, care vizeaza meciul cu FC Voluntari, programat luni, 07 noiembrie, de la Post-ul Conferința de presa a Chindiei. Vezi ce a declarat Vio Moldovan. apare prima data in Gazeta Dambovitei .

VICTORIE MARE! Chindia se impune cu Astra și urca pe locul 10!

22:57, 28.09.2019 - Targoviștenii se impun la capatul unui meci pe care l-au dominat de la inceput pana la final! Astra Giurgiu nu Post-ul VICTORIE MARE! Chindia se impune cu Astra și urca pe locul 10!  apare prima data in Gazeta Dambovitei .