Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

VIDEO Liga 1: FCSB, victorie obținută în prelungiri în derbiul cu Rapid București

Publicat:

FCSB a obținut o victorie foarte importanta, duminica, în etapa a XX-a a Ligii 1: echipa antrenata de Anton Petrea s-a impus cu scorul de 3-1 în fața rivalei Rapid București. Giulestenii au jucat în inferioritate numerica din minutul 77 și au primit doua goluri în prelungirile partidei.
FCSB a marcat prin Tanase ('14, '90+3 penalty) și Ianis Stoica ('90+6). în timp ce Rapid a punctat prin Sapunaru ('45+6 penalty).
În minutul 77, Junior Morais (Rapid) a fost eliminat dupa ce a primit al doilea cartonaș galben.

De știut:Partida a…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Stiri pe aceeasi tema

LPF a anuntat vedetele etapei a 25-a din Superliga

10:50, 13.02.2024 - Detinatorii drepturilor tv si Liga Profesionista de Fotbal (LPF) desemneaza la finalul fiecarui meci cel mai bun jucator. Cum FCU si Universitatea Craiova nu au cunoscut gustul victoriei, evident ca nu au putut nici sa ofere cel mai bun jucator in partidele sustinute cu Otelul Galati, respectiv U Cluj.…