VIDEO Atletico Madrid - Villarreal 3-1 / Trupa lui Simeone a urcat pe locul trei, după ce a revenit de la 0-1

Atletico Madrid a fost condusa cu 1-0 de Villarreal, pe Wanda Metropolitano, în etapa a 25-a din LaLiga. Trupa lui a întors scorul și s-a impus cu 3-1, urcând astfel pe locul trei în clasament.
Villarreal a deschis scorul în minutul 16, prin Alcacer. La pauza, cele doua echipe s-au aflat la egalitate, dupa ce Correa a înscris în minutul 40.
În repriza secunda, Atletico a marcat de doua ori în decurs de zece minute și și-a securizat victoria cu numarul 11 în actuala ediție din LaLiga. Koke 64' și 74'…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro