Un concurent neasteptat

adversara Stelei in , FK Molde, a castigat duelul indirect cu Rosenborg, dar este amenintata in fruntea clasamentului Norvegiei de Stromgodset

Molde FK, adversara de ieri a Stelei in , si Strømsgodset Drammen ocupa primele doua locuri ale clasamentului campionatului de fotbal al Norvegiei, despartite de un singur punct, cu doar doua etape ramase de disputat din acest sezon. Strømsgodset IF a invins duminica pe mult mai titrata cu scorul de 2-1 si a urcat pe locul secund si a scos-o pe aceasta din lupta pentru titlu. Strømsgodset,…

Citeste articolul mai departe pe ziaruldeiasi.ro…

Sursa articol: ziaruldeiasi.ro

Europa League: Atalanta vs Marseille - Echilibru la Bergamo

10:05, 09.05.2024 - Atalanta - Marseille, meci contand pentru mansa a doua a semifinalelor din Liga Europa, este programat, joi, 9 mai, de la ora 22:00, pe Stadio Atleti Azzurri d'Italia din Bergamo, si va fi transmis in direct de Pro Arena si de platforma online VOYO.

Europa League: Atalanta vs Liverpool - „Cormoranilor” le-a mai ramas doar orgoliul

09:50, 18.04.2024 - Atalanta - Liverpool, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 18 aprilie, de la ora 22:00, pe Stadio Atleti Azzurri d'Italia, si va fi transmis in direct de platforma de streaming VOYO.

Europa League: Roma vs Milan - Cine isi salveaza sezonul?

09:50, 18.04.2024 - Roma - Milan, meci contand pentru mansa a doua a sferturilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 18 aprilie, de la ora 22:00, pe Stadio Olimpico, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Manchester United a invins-o pe Liverpool

09:55, 18.03.2024 - Manchester United s-a calificat in semifinalele Cupei Angliei la fotbal, dupa ce a reusit sa o invinga pe teren propriu, cu scorul de 4-3 dupa prelungiri, pe rivala FC Liverpool, duminica seara, la capatul unui meci spectaculos. United a marcat golul victoriei in minutul 120+1, prin Amad Diallo, tanarul…

Conference League: Adversara pe care Razvan Lucescu și PAOK o vor intalni in sferturi

15:30, 15.03.2024 - PAOK Salonic va lupta cu Club Brugge pentru un loc in semifinalele Europa League, conform tragerii la sorți care a avut loc in cursul zilei de vineri. In cazul unei calificari, pentru echipa antrenata de Razvan Lucescu va urma un duel cu invingatoarea dintre Viktoria Plzen și Fiorentina.

Europa League: Liverpool vs Sparta Praga - O simpla formalitate

10:26, 14.03.2024 - Liverpool - Sparta Praga, meci contand pentru mansa a doua a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 14 martie, de la ora 22:00, pe Anfield, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

​Europa League: Milan vs Slavia Praga - Rossonerii, mari favoriti

08:30, 07.03.2024 - Milan - Slavia Praga, meci contand pentru prima mansa a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 7 martie, de la ora 22:00, pe San Siro, si va fi transmis in direct de Pro Arena.

Europa League: Sparta Praga vs Liverpool - Duel intre lideri

08:30, 07.03.2024 - Sparta Praga - Liverpool, meci contand pentru prima mansa a optimilor de finala din Liga Europa, este programat, joi, 7 martie, de la ora 19:45, pe Stadion Letna, si va fi transmis in direct de Pro Arena.