Podiumul Ligii 1 rămâne neschimbat

articol scris de Bogdan Marinescu Steaua Bucuresti, CFR Cluj si continua sa ramana in aceasta ordine pe podiumul campionatului Romaniei si dupa etapa a 15-a  imagine preluata de la utilizatorul au fost programate trei meciuri din etapa a 15-a din Liga 1 . Primul a avut loc de la ora 15:30 intre si FC Botosani. Echipa olteana a inceput bine si a dominat prima repriza, avand o posesie de 60% si mai multe suturi spre poarta. Dar asta nu a contat, iar oaspetii au deschis scorul in minutul 30 prin .…

Citeste articolul mai departe pe timpuldevalcea.net…

Sursa articol: timpuldevalcea.net

„U“ Craiova – Rapid | CCA a anunțat brigada derbiului din Banie

16:15, 03.03.2024 - Comisia Centrala a Arbitrilor (CCA) a anunțat brigada partidei Universitatea Craiova – Rapid București, din cadrul etapei 29 a Superligii. Astfel, confruntarea de luni, de la ora 20.00, de pe stadionul „Ion Oblemeneco“, va fi arbitrata de Marian Barbu (Fagaraș). Acesta va fi ajutat la cele doua linii…