LIVE de la 14:00, pe Dolce Sport 2 | Chiajna - CSMS Iași

Situația celor doua echipe e total diferita. Moldovenii au învins etapa trecuta pe Dinamo, scor 1-0 și sunt pe val, întimp ce Concordia vine dupa înfrângerea de la debutul lui , 0-3 cu Botoșani.

Trei partide s-au disputat în Liga 1 între Concordia si actuala grupare din Iasi, doua încheindu-se cu victoriile Chiajnei si una încheindu-se remiza.

Citeste articolul mai departe pe dolce-sport.ro…

Sursa articol: dolce-sport.ro

Suporterii Petrolului, amenințare catre jucatori: Daca ne bagați in B va rupem picioarele!

11:25, 30.04.2024 - Petrolul Ploiești traiește un final furtunos de play-out, care incepe sa devina și din ce in ce mai periculos pentru viitorul in prima divizie al lupilor galbeni. Prahovenii au pierdut in ultimele minute meciul de pe teren propriu jucat luni seara in compania celor de la FC Botoșani. Oaspeții s-au impus…

Ghinion? Noroc? S-a intors roata? Situația lui Dinamo pe finalurile de meci in ediția 2023/2024

13:45, 23.04.2024 - Dinamo a incheiat 2023 cu „+5” puncte obținute pe finalurile de meci in Liga 1. Echipa lui Zeljko Kopic poate invoca și neșansa, pe langa lipsa concentrarii sau a existenței altor probleme interne, in 2024 avand „-4” puncte in minutele de final Dinamo se pregatește de un meci crucial diseara, de la…