Fotbal, Liga a III-a – Victorie concludentă a oaspeților! CSM Pașcani – CSM Focșani 2007 0-4 (0-3)

Formații:
CSM Focșani 2007: Dogaru – Sapunaru, Parlac, Beșa, Mihai – Budeanu, Negoescu, Salaoru – Lupu, Pasare, Manu.
Rezerve: Apenciucesei, Dediu, Panaite, Pascu, , Padineanu.

CSM Pașcani: Anton, Ion Huțanu, Ichim, Gheorghe Huțanu – Mercaș, Pușca, Patrașcu, Balașa – Macovei, Ignea. Rezerve Popa, Valeanu, Radu, Vavrița, S. Rusu, Babata, Axinte.

CSM Focșani 2007 a avut o prima repriza foarte buna in meciul disputat vineri, incepand cu ora 17.00 pe stadionul CFR la Pașcani, cu echipa locala CSM. Primul minut al partidei a adus și prima ocazie…

Citeste articolul mai departe pe monitorulvn.ro…

Sursa articol: monitorulvn.ro

Ghinion pentru Breaza, punct pentru Blejoi

00:41, 18.03.2024 - In Liga a III-a, etapa a XVII-a, penultima a sezonului regular, a adus doar doua egaluri, din patru meciuri, pentru echipele prahovene, Tricolorul Breaza și CS Blejoi fiind ”performerele”, pe terenuri straine, in timp ce echipele din Paulești și Plopeni au fost nevoite sa se recunoasca invinse. Flacara…