Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

Hoban l-a speriat pe ”Bursuc” in timpul meciului cu Sepsi: ”A zis ca se simte foarte rau”

Publicat:

Hoban l-a speriat pe ”Bursuc” in timpul meciului cu Sepsi: ”A zis ca se simte foarte rau” Mijlocașul lui CFR Cluj, (34 ani), a cerut sa fie schimbat in minutul 71 al meciului cu Sepsi. ”A zis ca se simte foarte rau”, a spus .

"Bursucul" a fost, astfel, nevoit sa-l înlocuiasca pe Hoban cu Andrei Mureșan. Introducerea fundașului de 32 ani a fost cu noroc. A marcat al doilea gol din victoria cu Sepsi, scor 2-0.

"Hoban a venit la mine. A zis ca se simte foarte rau, ca nu știe ce are și ca nu mai poate. Nu mai vedea mingea. Chiar nu știu ce a fost. Poate…

Citeste articolul mai departe pe ziuadecj.ro…

Sursa articol: ziuadecj.ro

Stiri pe aceeasi tema

Antonio Sefer a adus victoria formatiei Hapoel Beer Sheva in campionatul Israelului

23:35, 15.04.2024 - Fotbalistul roman Antonio Sefer a marcat golul prin care Hapoel Beer Sheva a invins-o pe Maccabi Tel Aviv cu scorul de 1-0, luni, pe teren propriu, intr-o partida din etapa a 29-a a campionatului Israelului, potrivit Agerpres.Sefer, care a intrat la pauza, a marcat in min. 80, din penalty.