Viitorul și FC Argeș au remizat. Pe ce locuri se află în clasament

Viitorul si FC Arges au remizat, scor 2-2, in primul meci al zilei din Liga 1. Dupa ce au fost condusi inca din minutul 30, dobrogenii au reusit sa egaleze in prelungirile partidei. FC Arges a ratat sansa de a sari peste Dinamo in clasament si ramane pe locul 15, penultimul in Liga 1. Viitorul se apropie la un punct de locurile de play-off. Aflati amanunte de pe gsp.ro.

Citeste articolul mai departe pe ziaruldeiasi.ro…

Sursa articol: ziaruldeiasi.ro

Viorel Tudose, sponsorul principal de la FC Arges, recunoaste: „Daca Dani Coman vine la Pitesti, in trei, patru ani ne vom bate la titlu”

10:31, 19.04.2024 - Doua victorii care ne dau speranțe, 4-1 cu Ceahlaul și 2-0 cu Alexandria… – Mi-aș dori sa intalnesc din nou la baraj pe Dinamo și de data asta sa le intoarcem noi cu 6-0, nu 6-1. Da, chiar din sezonul asta, de ce sa nu, daca matematic avem șanse la locul 7 și exista discuții […]