​VIDEO Liga 1: Astra Giurgiu vs Sepsi Sfântu Gheorghe 2-2 / Oaspeții au egalat în minutul 90+5

​Astra Giurgiu și Sepsi Sfântu Gheorghe au remizat, duminica seara, scor 2-2 (1-1), într-un meci din etapa a treia a Ligii I, în care oaspetii au egalat la ultima faza de joc.
Golurile au fost marcate de V. Gheorghe ’15, ‘48 pentru Astra si Bouhenna ’24 si Safranko '90+5 pentru Sepsi. Vezi aici cele patru reușite.
De la Astra a fost eliminat chiar autorul golurilor, Valentin Gheorghe, în minutul 86, dupa ce a primit al doilea cartonas galben, potrivit News.ro.
Au evoluat echipele:
Astra Giurgiu: Lazar – David Bruno, Graovac, Dima,…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

FCU Craiova – Dinamo București, un meci in care doar victoria da speranțe

07:50, 20.04.2024 - FCU Craiova are parte de o noua partida extrem de importanta, vitala pentru ramanerea in Superliga, urmand sa primeasca vizita formației Dinamo București. Confruntarea din Banie este programata sambata, de la ora 17.30, și conteaza pentru etapa a 5-a din play-out-ul Superligii. Descopera oferta Superbet…