Mondragon aterizează la FC Petrolul

Petrolul si-a intarit compartimentul defensiv, dupa ce a ajuns la un acord, valabil pana la finalul acestui campionat, cu fundasul central columbian , a anuntat gruparea prahoveana, potrivit news.ro

In varsta de 25 de ani, Mondragon are si cetatenie spaniola, evoluand inclusiv in LaLiga, in finalul stagiunii 2016-2017, atunci cand a strans cinci prezente (429 minute jucate) in tricoul echipei Osasuna.

Citeste articolul mai departe pe stiripesurse.ro…

Sursa articol: stiripesurse.ro

VIDEO S-a facut de ras: Cum a executat un fotbalist din LaLiga un penalti in minutul 97

13:10, 16.04.2024 - Osasuna a pierdut puncte importante pe terenul propriu, gruparea din Pamplona cedand, scor 0-1, meciul jucat contra Valenciei. Gazdele au avut șansa de a obține in extremis o remiza, dar Budimir efectiv și-a batut joc de o lovitura de la 11 metri in minutul 97.

Alimentele care vor fi plafonate pana la finalul anului 2024: LISTA completa

16:41, 27.03.2024 - Alimentele care vor fi plafonate pana la finalul anului 2024: LISTA completa Alimentele care vor fi plafonate pana la finalul anului 2024: LISTA completa Klaus Iohannis a promulgat miercuri, 27 martie, legea ce aproba ordonanța de urgența a Guvernului nr. 5 din 2024, care modifica și completeaza ordonanța…

Alimentele care vor avea prețuri plafonate pana la finalul anului. Lista completa cu produsele

16:25, 27.03.2024 - Decizie importanta luata de președintele Klaus Iohannis! Alimentele care vor avea prețuri plafonate pana la finalul anului 2024. Va prezentam o lista completa cu cele 17 produse din sectorul alimentar și agricol.

Lista cu alimentele care vor avea prețuri plafonate pana la finalul anului. Legea a fost promulgata

15:05, 27.03.2024 - Președintele Klaus Iohannis a promulgat proiectul de lege care permite prelungirea plafonarii prețurilor la 17 produse agricole și alimentare de baza pana la 31 decembrie 2024. Masura ar fi expirat la finalul lunii martie.

Real Madrid, inca un pas catre titlu in LaLiga

20:00, 16.03.2024 - Real Madrid a facut un pas important catre caștigarea unui nou titlu in LaLiga, dupa ce s-a impus spectaculos pe terenul celor de la Osasuna, scor 4-2, intr-un meci din cadrul etapei cu numarul 29.

FC Barcelona a invins Osasuna, scor 1-0, intr-o partida restanta din etapa 20

23:25, 31.01.2024 - FC Barcelona a invins, miercuri seara, pe teren propriu, cu scorul de 1-0, echipa Osasuna, intr-o partida restanta din etapa a 20-a a campionatului Spaniei, potrivit news.ro.Golul a fost marcat de Vitor Roque, in minutul 63.In minutul 67, de la Osasuna a fost eliminat Unai Garcia. Tot…

LaLiga: Victorie cu emoții pentru Barcelona – Xavi pierde un jucator important

22:55, 31.01.2024 - FC Barcelona s-a impus la limita in fața celor de la Osasuna, scor 1-0, intr-o restanța din etapa cu numarul 20 din LaLiga. Catalanii l-au pierdut insa pe Ferran Torres, accidentat in prima repriza.

LaLiga: Barcelona vs Osasuna - Catalanii, obligati sa castige

09:40, 31.01.2024 - Barcelona - Osasuna, meci restant contand pentru etapa a 20-a din campionatul Spaniei, este programat, miercuri, 31 ianuarie, de la ora 20:00, pe Estadi Olimpic Lluis Companys, si va fi transmis in direct de Digi Sport 1, Orange Sport 1 si Prima Sport 1.