Liga 2: Steaua București, doar egal în Ghencea cu codașa Astra Giurgiu (Rezultatele zilei)

Steaua București a remizat sâmbata, pe teren propriu, cu codașa Astra Giurgiu, scor 1-1, într-un meci ce a contat pentru etapa a-X-a a Ligii 2.

Chipirliu a înscris pentru roș-albaștri în minutul 40, dar Zaharia a egalat pentru gazde puțin dupa pauza ('50).

Vor mai avea loc…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

LIGA 1, ETAPA 28. Program, rezultate LIVE și clasament ACTUALIZAT

10:45, 28.02.2024 - Doar o zi au avut pauza echipele din Superliga intre etape. S-a reluat campionatul marți, 27 februarie. Runda cu numarul 28 se va incheia joi 29 februarie. Marți 27.02 Ora 16:15: U Craiova 1948 – Poli Iași 1-1 Ora 18:30: Dinamo – Hermannstadt 1-0 Ora 21:00: Oțelul – CFR Cluj 2-2 Miercuri 28.02 Ora 18:30:…