Handbal: Turneu la Baia Mare pentru Potaissa Turda

Publicat:

va evolua la un turneu amical ce se va desfașura maine și poimaine in sala „” din . Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Citeste articolul mai departe pe turdanews.net…

Sursa articol: turdanews.net

Stiri pe aceeasi tema

Handbal, Cupa Challenge: Cu cine jucam in „sferturi”? Detalii despre posibilii adversari ai Potaissei Turda

12:57, 17.02.2020 - Potaissa Turda s-a calificat ieri in faza sferturilor de finala din Cupa Challenge, dupa ce a trecut de elvețienii de la BSV Berna. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Handbal, Cupa Challenge: Victorie in Elveția și Turda este cu un pas in sferturile de finala

20:27, 09.02.2020 - Potaissa Turda s-a impus in aceasta seara, scor 36-33, pe terenul celor de la BSV Berna, in manșa tur a optimilor de finala din Cupa Challenge. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Handbal, Liga Zimbrilor: Deplasare in Banat pentru Potaissa Turda. Meciul va fi in direct pe TurdaNews

19:04, 01.02.2020 - Potaissa Turda va evolua maine, incepand cu ora 17:00, contra celor de la Poli Timișoara, intr-o partida ce va conta pentru etapa a XVI-a, din cadrul Ligii Zimbrilor. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda intalnește AHC Dobrogea Sud in primul meci oficial din 2020

16:37, 28.01.2020 - Potaissa Turda va evolua maine, de la ora 17:00, contra celor de la AHC Dobrogea Sud, in primul meci oficial din 2020. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Handbal: Potaissa a caștigat duelul cu CSU Suceava și va evolua in finala mare a turneului de la Baia Mare

21:05, 23.01.2020 - Potaissa Turda s-a impus astazi, scor 37-23, in fața celor de la CSU Suceava, intr-o partida care a contat pentru semifinala turneului amical ce se desfașoara in sala „Lascar Pana” din Baia Mare. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Handbal feminin. CS Minaur organizeaza un turneu internațional in Baia Mare

18:43, 17.12.2019 - Vineri și sambata, Sala Polivalenta din Baia Mare va fi gazda unui turneu internațional de handbal feminin, organizat de CS Minaur. Vor participa patru echipe: DVSC Schaeffler Debrecen (locul 5 in campionatul țarii vecine dupa 10 runde), Magura Cisnadie (locul 8 in Liga Florilor), CSU Cluj Napoca (locul…

Handbal, Liga Zimbrilor: Potaissa Turda incheie anul 2019 pe locul 2 al clasamentului

20:27, 12.12.2019 - Potaissa Turda a pierdut astazi, scor 26-30, pe terenul celor de la CSM București, intr-o partida ce a contat pentru etapa a XIV-a, din cadrul Ligii Zimbrilor. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!

Handbal, Liga Zimbrilor: Turda are nevoie de victorie in partida cu Focșani

17:27, 28.11.2019 - Potaissa Turda va evolua maine, incepand cu ora 18:25, contra celor de la CSM Focșani, intr-o partida ce conteaza pentru etapa a XII-a, din cadrul Ligii Zimbrilor. Acesta este doar un sumar al știrilor. Vizitați siteul nostru pentru mai multe știri complete!