Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

Cupa României: CSU Craiova, ultima echipă calificată în sferturile de finală

Publicat:

CSU Craiova s-a calificat în sferturile de finala ale Cupei României, învingând, joi, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa FC Botosani.
Pe un teren acoperit cu zapada, unicul gol al partidei a fost marcat de Cicâldau, în minutul 3, din penalti.
Echipele calificate în sferturile Cupei României: , Petrolul Ploiești, Chindia Târgoviste, U Cluj, Dinamo, , Viitorul Pandurii Târgu Jiu și CSU Craiova.

\uD83D\uDD25 Misiune îndeplinita: ne-am calificat în sferturile Cupei! #SustineStiinta

Posted…

Citeste articolul mai departe pe hotnews.ro…

Sursa articol: hotnews.ro

Stiri pe aceeasi tema

Petrolul – „U“ Craiova 2-3 | Ivaylo Petev: „Un meci bun pentru suporteri“

00:10, 01.03.2024 - Antrenorul Universitații Craiova, Ivaylo Petev, s-a bucurat pentru victorie, dar nu s-a declarat mulțumit de evoluția alb-albaștrilor. „Un meci bun pentru suporteri, nu și pentru antrenor. Nu am facut un meci rau, mai ales in prima parte, am avut ocazii. Ne-am propus sa nu mai repetam greșelile pe care…