Sprijinim refugiatii din Ucraina. Doneaza si tu pentru Crucea Rosie Romana in sprijinul lor. Orice suma conteaza.

U Cluj - Ceahlăul Piatra Neamţ, scor 2-0, dar DEGEABA - REZUMAT VIDEO

Publicat:

a câștigat meciul cu Ceahlaul Piatra Neamț, de pe teren propriu, scor 2-0.

Pentru U Cluj au înscris Ceppelini cu un șut de la 9 metri, în minutul 41, si Morar, cu o &"scarița&", în finalul meciului. Victoria nu mai ajuta la nimic, pentru ca U Cluj a retrogradat în liga secunda, dupa înfrângerea din etapa trecuta cu Oțelul Galați.

La partida de pe au asistat circa 1.200 de spectatori.

Citeste articolul mai departe pe stiridecluj.ro…

Sursa articol: stiridecluj.ro

Stiri pe aceeasi tema

VIDEO L2 CSM Ceahlaul Piatra Neamț vizeaza DOAR victoria in partida cu CSC Dumbravița

12:51, 01.03.2024 - CSM Ceahlaul Piatra Neamț vizeaza DOAR victoria in partida cu CSC Dumbravița. Meciul, care conteaza pentru etapa a XVII-a a Ligii a II-a, va avea loc sambata, 2 martie, cu incepere de la ora 11:00, pe stadionul municipal ”Ceahlaul” din Piatra Neamț. Matei MORARU – Catalin ANTON – Stefan KRELL Pietrenii…

Rapid a primit sancțiunea maxima din partea FRF » Meciul care i-a costat pe giuleșteni

19:30, 14.02.2024 - Rapid a primit o amenda de 60.000 de lei din cauza incidentelor petrecute la victoria cu Oțelul Galați, scor 2-1, din runda cu numarul 24 a Superligii. Galeria Rapidului s-a dat in spectacol la meciul cu Oțelul. Torțele și fumigenele aprinse in minutul 11 au dus la intreruperea partidei pentru secvențe…