, si au plecat, ieri, in Spania, impreuna cu lotul echipei Dinamo, in cel de-al doilea cantonament al iernii. , in varsta de 29 de ani, a evoluat ultima oara la , in cariera jucand si pentru Rapid, Petrolul, si FC Brasov. In ceea [...] Grozav a plecat cu Dinamo in Spania

Citeste articolul mai departe pe enational.ro…

Sursa articol: enational.ro

Florin Stanga, interviu scurt și la obiect dupa ce Petrolul a „salvat” un punct in prelungiri: „Astazi ne-am mulțumit cu puțin”

23:20, 01.04.2024 - Florin Stanga (45 de ani), antrenorul de la Petrolul, este de parere ca echipa lui nu a facut un meci in remiza cu Dinamo, scor 1-1, din runda secunda a play-out-ului din Superliga. Petroliștii au scos un punct, dupa ce Gicu Grozav a marcat din penalty in prelungirile partidei. Dupa o analiza VAR care…

Fostul antrenor al lui Dinamo e categoric: „Aducerea lui Kopic a fost cea mai mare greșeala!” » Ce reproșeaza conducerii

07:50, 03.02.2024 - Dupa 1-2 cu FCU Craiova, Vasile Miriuța (55 de ani) a avut un discurs dur la adresa lui Dinamo, fosta sa formații. Și l-a criticat pe antrenorul Zeljko Kopic. Dinamo a ajuns la trei infrangeri in trei meciuri in 2024 (0-1 cu Petrolul, 1-2 cu Rapid și 1-2 cu FCU Craiova) și a cazut pe ultimul loc in…